dj na svatbu
dj na svatbu

Letenský zámeček

Letenský zámeček je restaurace v srdci Letenských sadů v bezprostřední blízkosti oblíbených pivních zahrádek.

Areál restaurace nabídne rozmanité prostory, ať už plánujete svatební hostinu, oběd s obchodními partnery nebo si chcete zajít na pivo s přáteli. Letná je snadno dosažitelná z centra Prahy a ukáže vám její historickou část jako na dlani.

Letenský zámeček

Letenský zámeček

Restaurace má tradici již více jako 150 let. kuchyně respektuje gastronomické trendy a využívá vždy čerstvé lokální suroviny. Na jídelním lístku najdete stálice z tradiční české kuchyně, které jsou tolik oblíbené u hostů. Při jejich přípravě se klade důraz na kvalitu, jednoduchost a skvělou chuť.

Letenský zámeček jedinečná restaurace v srdci Letenských sadů s nádherným výhledem na historické jádro Prahy. Harmonicky se tu snoubí více než stoletá tradice restauratérského řemesla s moderními gastronomickými trendy a upřímným zájmem o zákazníka. To vše v noblesních interiérech dýchajících nevtíravým luxusem a umocněných impozantním panoramatem Starého Města pražského.

Letenský zámeček využívá pro svatby Sál Belcredi

V prvním patře Letenského zámečku se hostům otevírá exkluzivní prostředí s vysokými stropy a okny, které je reprezentativním místem pro pořádání svatební hostiny nebo firemní párty. Prostory sálu nabídnou kapacitu až pro 130 hostů a variabilní možnosti stolového uspořádání. Tým kuchařů pro vás připraví gurmánské menu dle vašich představ. To doplní široká nabídka českých i zahraničních vín a nápojových balíčků.

Letenský zámeček

Sál Belcredi

Co vše nabízí Letenský zámeček?

Nabízíme kompletní svatební servis: vy se můžete plně věnovat svatebnímu veselí, my se postaráme o zbytek!
Hostiny a rauty až pro sto dvacet hostů povýšíme na skutečné kulinářské zážitky a doprovodíme je okouzlující živou hudbu. Stačí jen vybrat si z našich svatebních menu či nabídky open barů.

Závěrem

Letenský zámeček je oáza klidu v rušném velkoměstě. Uchvátí vás zejména nádherný výhled na nábřeží Vltavy. Svatbu zde vřele doporučujeme!

Více o tomto místě najdete zde:

Další místa na vaši svatbu zde:

« »