dj na svatbu
dj na svatbu

Werichova vila 

Umělecké centrum Werichova vila je otevřená multikulturní platforma nabízející jak stálé expozice, tak divadelní představení, koncerty, diskuse a kreativní workshopy pro nejširší spektrum návštěvníků. Werichova vila je spolu s nedalekou uměleckou galerií Museum Kampa zřizována a provozována Nadací Jana a Medy Mládkových.

Werichova vila

Werichova vila

Stálá expozice ve Werichově vile i program živého a performativního umění jsou zaměřeny zejména na život a tvorbu divadelníka, herce a spisovatele Jana Wericha, v širším kontextu představuje proměnu kulturního, společenského a politického života v Československu v průběhu téměř celého 20. století. Expozice připomíná i Werichova životního tvůrčího partnera Jiřího Voskovce, fenomenálního skladatele Jaroslava Ježka, ale i další osobnosti, jež vilu v průběhu 20. století obývaly (básník Vladimír Holan, historik Zdeněk Wirth aj.), zmíněn je i šlechtický rod Nosticů, který objekt v minulosti vlastnil.

Příjemné návštěvnické zázemí s kavárnou je navíc skvělým místem jak pro plánování prohlídky hlavního města Prahy, tak pro klidné posezení na Kampě, nejkrásnějším městském ostrově na světě.

Pro svatby či jiný druh oslav lze pronajmout prostory celé vily. Zaujme krásná zahrada, což je rarita, která je v centru Prahy ojedinělá. V hlavní svatební sezóně (květen-září) se využívá k obřadům i příjemnému rozjímání svatebčanů nebo třeba ke společnému focení novomanželů.

Pro samotnou oslavu s hudebním doprovodem je vyhrazen prostor půdní vestavby. Zajímavý interiér s nádherným výhledem na legendární rameno Vltavy zvané Čertovka (kdo by neznal sídlo chobotniček z II. Patra). Malinká nevýhoda je, že se aparatura DJovi trochu pronese : ).

Werichova vila nabízí jedinečný zážitek, kdy na vás dýchá prostředí spjaté s velikány české kultury, v těsné blízkosti Karlova mostu. Zóna klidu v naprostém srdci Prahy, které je jinak zaplaveno turisty, nabízí dokonale reprezentativní prostředí pro všechny náročné klienty.

Další místa pro vaši svatbu zde.

« »