dj na svatbu
dj na svatbu

Hrad Červený Újezd

Hrad Červený Újezd je novogotický hrad, který postavil podnikatel Pavel Orna v rekordně krátké době. Byl dokončen v roce 2003. Nachází se nedaleko městečka Unhošt´, takřka přesně v půli cesty mezi Prahou a Kladnem. Pokud se nevěsta chce cítit jako princezna má na hradu Červený Újezd ideální možnost. Zde můžete zažít svatbu jako v pohádce.

Hrad je skvěle připraven na obřad na nádvoří či přilehlé zahradě, ale samozřejmě nechybí ani varianta uvnitř, při nepřízni počasí.

 

Co nabízí Hrad Červený Újezd za služby?

Svatební obřady probíhají celoročně ve spolupráci s matrikou v Červeném Újezdu. Lze vybírat ze 4 obřadních míst (dvě jsou venkovní a dvě vnitřní) s možností přesunu obřadu v případě nepříznivého počasí.

Restaurace Krčma zajišťuje svatební hostiny i rauty dle Vašeho přání.

Doporučíme nejvhodnější doprovodný program a pomůžeme s jeho realizací.

Zařídíme ubytování pro Vás i Vaše hosty.

Zajistíme výzdobu svatební tabule, květinovou výzdobu, vyrobíme jmenovky na stůl apod.

Doporučíme vám osvědčeného fotografa, cukrářku, DJ atd.

Po celou dobu plánování a trvání svatby (nebo obřadu) budete mít k dispozici svatebního koordinátora, který bude pomáhat s přípravami i realizací. Koordinátor je přítomen po celý svatební den, stará se o hosty, pomáhá účinkujícím a fotografům a dbá na to, aby vše proběhlo podle plánu.

Závěrem:

Hrad Červený Újezd je skvělá volba Pro Vaši svatbu! Můžete si užít romantiku se spoustou zákoutí, jak na nádvoří, tak v zahradě s množstvím jezírek. Hrad Červený Újezd je místo, která učiní z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek. Nespornou výhodou je kromě krásného prostředí i výhodná poloha, blízko hlavního města. Tento hrad zaslouží vaši pozornost.

« »