dj na svatbu
dj na svatbu

Barešův ranč

Barešův ranč je opravdu jedinečné místo pro Vaši svatbu. Zvláště, jestliže jste romanticky založeniDominantou areálu je indiánský stan s otevřeným ohništěm. Součástí areálu je rybník Jaroušek, ustájení poníků a koní a výběh chovu farmové zvěře, kde uvidíte bizony, jeleny evropské, daňky nebo muflony. V rybníku chováme kapry, candáty, úhoře, štiky, jesetery, amury, líny nebo pstruhy. To opravdu jinde v Čechách neuvidíte.

Barešův ranč se nachází 800 m za obcí Lužec nad Cidlinou ve východních Čechách. Ač není příliš vzdálen od menších měst Chlumec nad Cidlinou a Nový Bydžov, zaručí Vám dokonalé splynutí s přírodou. Je umístěn na samotě, mimo civilizaci. Díky stylizaci si můžete připadat jak v severní Americe z období divokého západu. Romantika zaručena!

Ubytování je zajištěno ve srubových dřevěných chatkách. Pro ubytované hosty je k dispozici venkovní plavecký bazén s lehátky, půjčovna kol a další sportovní aktivity. Mezi ně patří rybolov, projížďky na koních a ponících, jízdu kočárem, prohlídku výběhu chovu farmové zvěře, lukostřelbu. K projížďkám na rybníku Jaroušek jsou připraveny dvě pramice s vesly. V provozu také ruské kuželky, stolní fotbal a automat na šipky. Malí návštěvníci využijí dětské hřiště se skluzavkami, pískovištěm a trampolínou.

Barešův ranč - Indiánský stan

Barešův ranč – Indiánský stan

Ve stylové restauraci se zahrádkou můžete ochutnat speciality z čerstvého hovězího masa z vlastního chovu pana Bareše. Na břehu rybníka je grill s terasou. Součástí Barešova ranče je rybník Jaroušek o rozloze 3 ha. Průměrná hloubka rybníka je 2 metry. Při rybaření můžete vytáhnout kapra, candáta, úhoře, štiku, jesetera, amura, lína nebo pstruha. Přímo v areálu je vedle indiánského teepee výběh a ustájení poníků. Děti budou nadšené jízdou v sedle poníka, doprovod je provede po celém areálu Barešova ranče.  Na ranči si můžete také objednat jízdu kočárem s párem lipických koní.

Naprosto unikátní je chov farmové zvěře. Výběh chovu farmové zvěře se rozkládá na 30 hektarech pozemků a navazuje bezprostředně na areál Barešova ranče. Procházka podél výběhu je nejen pro děti velkým zážitkem. Ve výběhu uvidíte několik bizonů, početná stáda jelenů evropských, daňků nebo muflonů, pávy, divoké krocany, perličky. Když budete mít štěstí, bude Vás od Bizona amerického, největšího savce amerického kontinentu, dělit pouze kovový plot.

Barešův Ranč je malebné místo s množstvím unikátních atrakcí. Proto Vám doporučujeme, strávit zde alespoň svatební víkend nebo i delší čas, který vám nahradí líbánky.

Barešův ranč

Webové stránky místa na svatbu

« »