dj na svatbu
dj na svatbu

Statek u Škodů

Statek u Škodů nabízí nevídaný benefit, který jinde jen tak nenajdete. Moderní, zrekonstruovaný statek v malebném vesnickém prostředí, přesto de facto stále v Praze. Zdá se Vám to trochu nelogické? Hned Vám vysvětlím, že tomu tak není.

Statek u Škodů totiž leží v obci Sibřina, což je první vesnice za Újezdem nad Lesy, který je ještě součástí Prahy. Vesnice Sibřina je ve spádu pražské MHD ze stanic metra Skalka a Černý most. Řekněte sami, kolik je vesnických míst vhodných na svatbu, kam dojedete pražskou MHD?

Statek u Škodů

Kromě skvělé dostupnosti pro pražany nabízí statek i mnoho dalších důvodů, proč zde pořádat Vaší svatební hostinu. Je zde připraveno luxusní ubytování, přímo v areálu statku. Pokoje jsou vybaveny novým dřevěným nábytkem. Pro milovníky starých časů máme i pokoje starožitné. Všechny jsou vybaveny sociálním zařízením.

V objektu se nachází velká meditační místnost, společenské prostory, bar, vinný sklípek a spousty místa k venkovnímu posezení. Proto Vás nezaskočí ani případná nepřízeň počasí.

 

K dispozici je zahrada s jezírkem, rybníčkem a domácím zvířectvem o rozloze 1,3 ha. Ze zahrady je výhled do zeleně, pole, potůček, úvoz se stromořadím, lesík. A Praha opravdu za humny….Pořád ještě váháte, kde uspořádat Vaší svatbu.

Statek u Škodů

Statek u Škodů

 

Více o tomto místě najdete zde:

Další místa na vaši svatbu zde:

« »