dj na svatbu
dj na svatbu

Restaurace Léta páně

Místo pro Vaši svatbu

Restaurace Léta páně je skvělou volbou pro Vaši svatbu. Hlavně pro všechny z Prahy nebo jejího okolí, pokud nehodláte cestovat příliš daleko. Restaurace je výjimečná nejen svou polohou v krásném prostředí Zámeckého parku v Dolních Počernicích, ale i rozmanitou výtečnou kuchyní.

Restaurace Léta páně

se nachází v gastronomickém komplexu v bezprostřední blízkosti dalších restaurací italské Al Mulino, Počernického pivovaru dále pak Penzionu U HastrmanaLázní. Velkou výhodou celého komplexu je, že je oddělen zdí, pivovarem a rozlehlým zámeckým parkem. Takže Vám nabízí dokonalý klid a ideální prostředí pro Vaši oslavu. Další předností, kterou zaručeně oceníte, je dostatečně velké parkoviště přímo v areálu gastronomického komplexu. To je navíc hlídané, a vy se můžete soustředit jen na oslavy.

Komplex restaurace je rozdělen do několika částí. Ty lze propojit nebo rozdělit tak, že je možné uspořádat až 3 akce současně bez jakéhokoliv omezení hostů. Hlavní část restaurace s barem má kapacitu 100 míst k sezení a je ideálním místem k rodinným oslavám, nebo jen k příjemnému posezení s přáteli. V letních měsících uvítají svatebčané posezení na venkovní terase, která má kapacitu 100 míst.

Další součástí restaurace je “sál Špejchar“, ideální místo pro svatby. Při pěkném počasí mohou hosté využívat letní terasu, u které je zároveň místo ke svatebnímu obřadu. Kapacita sálu je 100 míst a zahrádky 100 míst.

Poslední sál „Divadlo“ má kapacitu sálu 100 míst. Prostor má svůj bar a podium. To využijete na svatbě  pro kapelu  a další umělce. Uvidíte je skvěle! Díky těmto možnostem, lze využít Léta Páně takřka pro jakkoliv velkou svatbu.

Možnosti restaurace

Restaurace Léta Páně je ideální i pro rodiny s dětmi. Mimo dětských pokrmů nabízí Vašim dětem také unikátní atrakci, a to krmení kapříků v potoce. Ten protéká přímo před restaurací přes dětskou hernu a venkovní dětské hřiště, viditelné rodiči při občerstvení na rozlehlé terase.

Restaurace je vyhlášená svou výbornou kuchyní. Příjemný personál má bohaté zkušenosti s pořádáním svatebních hostin. Není problém se s nimi domluvit na svatebním menu nebo svatební výzdobě. Léta páně se jeví být ideální volbou pro svatbu v Praze!

Další místa v okolí Prahy pro Vaši svatbu: Farma Heroutice

»