dj na svatbu
dj na svatbu

Restaurace Léta páně

Místo pro Vaši svatbu

Restaurace Léta páně je skvělou volbou pro Vaši svatbu. Hlavně pro všechny z Prahy nebo jejího okolí, a nehodláte cestovat příliš daleko. Restaurace je výjimečná nejen svou polohou v krásném prostředí Zámeckého parku v Dolních Počernicích, ale i rozmanitou výtečnou kuchyní.

Restaurace Léta páně

Restaurace Léta páně

Restaurace Léta páně

se nachází v gastronomickém komplexu v bezprostřední blízkosti dalších restaurací italské Al MulinoPočernického pivovaru dále pak Penzionu U Hastrmana a Lázní. Velkou výhodou celého komplexu je, že je oddělen zdí, pivovarem a rozlehlým zámeckým parkem. Takže Vám nabízí dokonalý klid a ideální prostředí pro Vaši oslavu. Další předností, kterou zaručeně oceníte, je dostatečně velké parkoviště přímo v areálu gastronomického komplexu. To je navíc hlídané, proto se můžete soustředit jen na oslavy.

Komplex restaurace je rozdělen do několika částí, které lze propojit nebo rozdělit tak, že je možné uspořádat až 3 akce současně bez jakéhokoliv omezení hostů. Hlavní část restaurace s barem má kapacitu 100 míst k sezení a je ideálním místem k rodinným oslavám, nebo jen k příjemnému posezení s přáteli. V letních měsících uvítají svatebčané posezení na venkovní terase, která má kapacitu 100 míst.

Restaurace Léta páně

Restaurace Léta páně

Další součástí restaurace je “sál Špejchar“, ideální místo pro svatby. Při pěkném počasí mohou hosté využívat letní terasu, u které je zároveň místo ke svatebnímu obřadu. Kapacita sálu je 100 míst a zahrádky 100 míst.

Poslední sál „Divadlo“ má kapacitu sálu 100 míst. Prostor má svůj bar a podium. Proto lze využít, když máte na svatbě kapelu či jiné umělce, které chcete dobře vidět. Díky těmto možnostem, lze využít Léta Páně takřka pro jakkoliv velkou svatbu.

Restaurace Léta páně

Restaurace Léta páně

Možnosti restaurace

Restaurace Léta Páně je ideální i pro rodiny s dětmi. Kromě dětských pokrmů nabízí Vašim dětem také unikátní atrakci, a to krmení kapříků v potoce, který protéká přímo před restaurací, dětskou hernu a venkovní dětské hřiště, na které rodiče vidí během občerstvení na rozlehlé terase.

Restaurace je vyhlášená svou výbornou kuchyní. Příjemný personál má bohaté zkušenosti s pořádáním svatebních hostin, proto není problém se s nimi domluvit na svatebním menu nebo svatební výzdobě. Léta páně se jeví jako ideální volba pro svatbu v Praze!

Další místa na vaši svatbu zde:

 

« »