dj na svatbu
dj na svatbu

Vila Lanna

Něco málo o budově Vila Lanna

Vila Lanna

Vila Lanna

Vila Lanna je jeden z nejlepších prostorů, co se týká vstřícnosti personálu a krásného místa na svatbu, hlavně obřadu. Vila Lanna je umístěna v rezidenční čtvrti Bubeneč v Praze 6. Byla vybudována v roce 1872 v novorenesančním slohu významným průmyslovým podnikatelem a sběratelem uměleckých památek Vojtěchem Lannou jako letní odpočinkové sídlo. Budova je zvenčí zdobená freskami, které podle kartonů Josefa Mánesa zpracoval Viktor Barvitius, jež se také podílel na freskové výzdobě interiéru.

V přízemí vily se nachází vstupní hala s recepcí a dva společenské sály s bohatou nástěnnou obrazovou malbou. Menší sál (původně kulečníkový) s kapacitou max. 18 míst je ideální k pořádání slavnostních obědů či večeří. Větší společenský sál s možností venkovní terasy je vhodný k pořádání konferencí, seminářů, svatebním či rodinným oslavám.

Vila Lanna

Vila Lanna

V 1. patře historické budovy je možno použít salónek s krásnou terasou a výhledem do udržované zahrady vily. Nově otevřená a zrestaurovaná věž s vyhlídkou nabízí úchvatný výhled nejen do blízkého okolí Vily Lanna, ale třeba i na ZOO nebo na Trojský zámek s přilehlými vinicemi. Stálá expozice slavného grafika Oldřicha Kulhánka slouží ke zpříjemnění volných chvil. Zrekonstruovaná zahrada s několika lavičkami a altánkem vybízí k příjemnému posezení či procházkám v kteroukoliv roční dobu. Samozřejmostí je bezpečné parkování v areálu Vily Lanna.

Vila Lanna

Lannova Vila

Jedinečné události si žádají jedinečné místo

Uspořádejte svou svatbu v okouzlujícím prostředí novorenesanční vily v samém srdci Prahy, kousek od Pražského hradu.

Ideální místo pro každou svatbu. Civilní, církevní nebo symbolický obřad, Vila Lanna je ta správná volba.

Nabízíme jedinečnou možnost společné fotografie na vyhlídkové terase Vily Lanna s nezapomenutelným výhledem na Prahu.

Je jen na Vás, zda si pro své společné ano vyberete krásnou a klidnou zahradu se stoletými lípami a duby, v bohatě zdobeném Apollónově sálu nebo v salónku v 1. patře s krásnou terasou.

Více o tomto místě najdete zde:

Další místa na vaši svatbu zde:

 

 

« »