dj na svatbu
dj na svatbu

Chateau St. Havel

Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek na Praze 4 v Krči ležící na vlastních rozsáhlých pozemcích. U hotelu se nachází stylový anglický park s několika idylickými rybníky. Hotel poskytuje nadstandardní zámecké ubytování v klidném prostředí s kapacitou 28 dvoulůžkových pokojů. Velkou devizou je strategická poloha a vynikající dopravní dostupnost do historického i obchodního centra Prahy.

Chateau St. Havel

Chateau St. Havel

Chateau St. Havel je ideální místo pro svatbu v Praze. Jedná se o oázu klidu v rušném velkoměstě. Díky ubytovací kapacitě je často využíván i pro svatby mezinárodní. Proto je velmi vytížen. Pokud byste se rozhodli pro Vaši svatbu zde, musíte jej rezervovat v dostatečném předstihu.

Chateau St. Havel

Chateau St. Havel

Zámek byl vybudován jako tvrz v roce 1273. Tvrz zažila i dobytí husity v roce 1420. Jejich vojska tehdy vedl Jan Žižka z Trocnova. Po letech kdy se střídali majitelé a tvrz chřadla, nastala radikální změna v roce 1627. V období třicetileté války císař Ferdinand II. svojí listinou datovanou 27. dubna 1627 ve Vídni daroval kostel a osadu sv. Havla se vším příslušenstvím řádu obutých karmelitánů. Ti přestavěli tvrz na kostel. Doba karmelitánů končila až koncem osmnáctého století, kdy byl v rámci takzvaných josefínských reforem za vlády císaře Josefa II. v roce 1786 zrušen. Od té doby byl v rukou soukromých majitelů a postupnými rekonstrukcemi předělán na zámek.

V současnosti zámek nabízí mimo hotelu i jiné zajímavé aktivity. Mimo jiné i wellness a oblíbený golf. Na svatbu můžete využít i obřad přímo v zámecké zahradě. Chateau St. Havel je výborná volba pro svatbu v našem hlavním městě.

Když svatba na zámku, tak jedině na Chateau St. Havel

Když svatba na zámku, tak jedině na Chateau St. Havel

Když svatba na zámku, tak jedině na Chateau St. Havel

  • nejdůležitější den Vašeho života přesně podle Vašich představ
  • obřad venku nebo v historické zámecké kapli, jejíž historie sahá až do 13. století
  • svatební obřady v zámecké zahradě
  • svatebním menu o několika chodech, občerstvení v podobě rautu či grilování na zámecké terase
  • svěřte se do rukou skutečných kuchařských profesionálů v čele s kulinářským mistrem Ondřejem Slaninou
  • novomanželská noc ve svatebním apartmá Tower Suite umístěném v zámecké věži
  • starost o dokonalou organizaci přenechte našemu svatebnímu koordinátorovi

chateauhotel.cz

Další místa na vaši svatbu zde:

 

« »