Villa St.Tropez

Villa St. Tropez nabízí k ubytování celkem 16 pokojů. Pokoje jsou nadstandardně vybaveny, nechybí například obří televizory se satelitním příjmem, dále minibar či trezor. Samozřejmostí je i vysokorychlostní Wi-Fi připojení. Součástí ceny ubytování je snídaně formou bufetu a parkování v areálu objektu. Ubytovaní hosté rádi využijí možnosti privátního wellness, který je jako stvořený pro relaxaci po náročném dni. V nabídce je sauna s ochlazovacím bazénem a vířivka. Překrásná zahrada je častým a oblíbeným dějištěm svateb. Majitelé rádi zajistí slavnostní menu či slavnostní výzdobu. V nabídce je rovněž možnost pronájmu salonku o kapacitě 20 míst.

Prožijte i Vy svůj jedinečný den u nás ve Villa St. Tropez. Zažijte opravdovou romantiku a uspořádejte si svůj obřad na dřevěném molu uprostřed bylinkové zahrady. Nabízíme krásné prostory i při nepřízni počasí ve vnitřní restauraci. Rádi Vám sestavíme slavnostní menu, výzdobu slavnostní tabule a další náležitosti s tím spojené dle Vašich představ. Možnost ubytování ve stylově zařízených pokojích pro novomanžele i svatebčany. Každá nevěsta si přeje mít netradiční svatbu, tak proč ji neprožít v jedinečném prostředí francouzského St. Tropez v Praze.

Webové stránky místa na svatbu naleznete ZDE.

Další místa pro vaši svatbu ZDE.

Mánes art restaurant

Kulturní, společenská a gastronomická historie tohoto objektu sahá až do roku 1930, kdy byl Mánes postaven na místě bývalých Šítkovských mlýnů pro tehdejší Spolek výtvarných umělců Mánes, který byl založen v roce 1887. Tento objekt sám o sobě láká návštěvníky svojí architekturou a vnitřní výzdobou k velkým kulturním, ale i kulinářským zážitkům.

Ojedinělá krása zrekonstruovaných prostor funkcionalistického objektu Galerie Mánes má v sobě genius loci odkazující na historii tohoto slavného místa a skýtá rozsáhlé využití pro všechny návštěvníky. Ať už jdete za kulturou, kulinářským zážitkem, živou hudbou, tancem anebo na firemní konferenci, vždy bude plno místa pro všechny. S kapacitou až 1500 osob je tento objekt jedním z největších v centru Prahy. Vždy zde pocítíte dech dějin let minulých, kdy se zde scházeli slavní politici a umělci, jako například Mikoláš Aleš, Antonín Hudeček, Antonín Slavíček či Alfons Mucha. Proto není náhodou, že na výstavbu tohoto objektu přispěl i prezident Tomáš Garrigue Masaryk.

Mánes

Mánes

ART RESTAURANT MÁNES

Budova Galerie Mánes byla vybudována na místě bývalých Šítkovských mlýnů v letech 1928-1930 na žádost Spolku výtvarných umělců podle návrhu architekta Otakara Novotného. Jedná se o funkcionalistický komplex staveb, který slouží jako výstavní prostor a restaurace.

Restaurace je vyzdobena stropními freskami Emila Filly a samotnou výstavbu podporoval finančně i prezident Tomáš Garrigue Masaryk. Hlavní myšlenkou Galerie Mánes je, aby se zde střetávali lidé s touhou vychutnat si spojení krásy umění s výjimečnou gastronomií.

V prostorách restaurace vystavujeme unikátní klavírní křídlo, na které v Mánesu ve 30. letech hrával slavný umělec Jaroslav Ježek. Pořádáme pravidelná klavírní představení.

V restauraci, která pojme až 130 hostů v interiérové části a 40 hostů v části terasy, si můžete pochutnat na tradičních českých pokrmech.

KAPACITA Art Restaurant Mánes:
130 míst k sezení / 200 míst při rautu
+ malá terasa restaurace
40 míst k sezení

TERRACE GRILL MÁNES

Naše rozlehlá terasa má překrásný výhled na okolí Masarykova nábřeží, návštěvníci z ní
mohou pozorovat proudící Vltavu, novodobou architekturu Tančícího domu, dále pak Petřín,
Žofín, Pražský hrad a v neposlední řadě i Národní divadlo. Při poklidném výhledu na Vltavu
si vychutnáte speciality z našeho grilu Josper a širokou nabídku míchaných nápojů.

ART CAFÉ MÁNES

Moderní kavárna a cukrárna sázející na výtečnou kávu a výrobky z vlastní cukrárny a pekárny. Zastavte se jen tak pro kávu s sebou nebo dezert po obědě. Kvalitu a čerstvost určitě oceníte.

LOUNGE BAR MÁNES

Velkolepý interiér s příjemnou atmosférou a nádherným výhledem.

Prostor je rozdělen na 3 části – Hlavní prostor („unisex“) s barem, přilehlý pánský salónek („gentleman´s cigar room) a dámský salónek („ladie´s champagne room). Lze si pronajmout všechny 3 a vzájemně je propojit, či využít jen jeden – dle přání.

KAPACITA:
Lounge Bar Mánes

80 míst k sezení / 100 míst při rautu

Lounge Bar (Ladie’s Champagne Room)
16 míst k sezení

Lounge Bar (Gentleman’s Cigar Room)
18 míst k sezení

SVATBY

Manžerka Ing. Vladimíra Bálintová představuje veselky takto:

Prožijte Váš velký den bez stresu a starostí. Společně s Vámi naplánujeme svatební hostinu nebo svatební párty podle Vašich přání a postaráme se o bezchybnou realizaci. Na základě Vašich požadavků zajistíme požadované vybavení, připravíme svatební dekorace, zajistíme výzdobu vybraných prostor a příjemný personál se postará o Vaše svatební hosty.Profesionální catering na nejvyšší úrovni je zárukou bezproblémového průběhu celého dne.Sestavíme společně s Vámi svatební menu podle Vašeho přání a v té nejvyšší kvalitě pod dohledem šéfkuchaře Jaroslava Zahálky. Připravíme svatební dort v naší cukrárně, zajistíme program nebo hudební doprovod podle Vašich požadavků.Vaše důvěra v nás v tak důležitý den je pro nás zavazující a jsme přesvědčeni, že Vaše svatba proběhne přesně podle Vašich představ.

Závěrem:

Mánes Art restaurant nabízí skvělé prostory, které lze rezervovat dle potřeby podle množství hostů. Využít jej můžete jak pro svatby, tak i pro větší akce jako jsou třeba firemní party. Pro svatby se nejčastěji používá Lounge Bar Mánes jenž je defacto v úrovni řeky Vltavy. Proto oceníte romantický výhled na tuto slavnou řeku. Samozřejmě máte i možnost se projít po jejím nábřeží.

Webové stránky místa na svatbu naleznete ZDE.

Další místa pro vaši svatbu ZDE.

Hrad Červený Újezd

Hrad Červený Újezd je novogotický hrad, který postavil podnikatel Pavel Orna v rekordně krátké době. Byl dokončen v roce 2003. Nachází se nedaleko městečka Unhošt´, takřka přesně v půli cesty mezi Prahou a Kladnem. Pokud se nevěsta chce cítit jako princezna má na hradu Červený Újezd ideální možnost. Zde můžete zažít svatbu jako v pohádce.

Hrad je skvěle připraven na obřad na nádvoří či přilehlé zahradě, ale samozřejmě nechybí ani varianta uvnitř, při nepřízni počasí.

 

Co nabízí Hrad Červený Újezd za služby?

Svatební obřady probíhají celoročně ve spolupráci s matrikou v Červeném Újezdu. Lze vybírat ze 4 obřadních míst (dvě jsou venkovní a dvě vnitřní) s možností přesunu obřadu v případě nepříznivého počasí.

Restaurace Krčma zajišťuje svatební hostiny i rauty dle Vašeho přání.

Doporučíme nejvhodnější doprovodný program a pomůžeme s jeho realizací.

Zařídíme ubytování pro Vás i Vaše hosty.

Zajistíme výzdobu svatební tabule, květinovou výzdobu, vyrobíme jmenovky na stůl apod.

Doporučíme vám osvědčeného fotografa, cukrářku, DJ atd.

Po celou dobu plánování a trvání svatby (nebo obřadu) budete mít k dispozici svatebního koordinátora, který bude pomáhat s přípravami i realizací. Koordinátor je přítomen po celý svatební den, stará se o hosty, pomáhá účinkujícím a fotografům a dbá na to, aby vše proběhlo podle plánu.

Závěrem:

Hrad Červený Újezd je skvělá volba Pro Vaši svatbu! Můžete si užít romantiku se spoustou zákoutí, jak na nádvoří, tak v zahradě s množstvím jezírek. Hrad Červený Újezd je místo, která učiní z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek. Nespornou výhodou je kromě krásného prostředí i výhodná poloha, blízko hlavního města. Tento hrad zaslouží vaši pozornost.

Werichova vila 

Umělecké centrum Werichova vila je otevřená multikulturní platforma nabízející jak stálé expozice, tak divadelní představení, koncerty, diskuse a kreativní workshopy pro nejširší spektrum návštěvníků. Werichova vila je spolu s nedalekou uměleckou galerií Museum Kampa zřizována a provozována Nadací Jana a Medy Mládkových.

Werichova vila

Werichova vila

Stálá expozice ve Werichově vile i program živého a performativního umění jsou zaměřeny zejména na život a tvorbu divadelníka, herce a spisovatele Jana Wericha, v širším kontextu představuje proměnu kulturního, společenského a politického života v Československu v průběhu téměř celého 20. století. Expozice připomíná i Werichova životního tvůrčího partnera Jiřího Voskovce, fenomenálního skladatele Jaroslava Ježka, ale i další osobnosti, jež vilu v průběhu 20. století obývaly (básník Vladimír Holan, historik Zdeněk Wirth aj.), zmíněn je i šlechtický rod Nosticů, který objekt v minulosti vlastnil.

Příjemné návštěvnické zázemí s kavárnou je navíc skvělým místem jak pro plánování prohlídky hlavního města Prahy, tak pro klidné posezení na Kampě, nejkrásnějším městském ostrově na světě.

Pro svatby či jiný druh oslav lze pronajmout prostory celé vily. Zaujme krásná zahrada, což je rarita, která je v centru Prahy ojedinělá. V hlavní svatební sezóně (květen-září) se využívá k obřadům i příjemnému rozjímání svatebčanů nebo třeba ke společnému focení novomanželů.

Pro samotnou oslavu s hudebním doprovodem je vyhrazen prostor půdní vestavby. Zajímavý interiér s nádherným výhledem na legendární rameno Vltavy zvané Čertovka (kdo by neznal sídlo chobotniček z II. Patra). Malinká nevýhoda je, že se aparatura DJovi trochu pronese : ).

Werichova vila nabízí jedinečný zážitek, kdy na vás dýchá prostředí spjaté s velikány české kultury, v těsné blízkosti Karlova mostu. Zóna klidu v naprostém srdci Prahy, které je jinak zaplaveno turisty, nabízí dokonale reprezentativní prostředí pro všechny náročné klienty.

Další místa pro vaši svatbu zde.

Martinický palác

Martinický palác a jeho historie

Martinický palác na Hradčanském náměstí je jeden z nejkrásnějších pozdně renesančních paláců Prahy vznikl původně ve dvou etapách v rozmezí zhruba osmdesáti let, tzn. 1550 – 1630 rozšířením a přestavbou několika starších gotických domů.

Martinický palác je pozoruhodný nejen svou grafitovou výzdobou, ale i velkým počtem zachovaných trámových stropu. Ty vznikly při druhé stavební etapě Martinického paláce, která je datována do 20. a 30. let 17. století. Podobné stylové prvky můžeme nalézt na malovaném trámovém stropě v Liechtensteinském paláci v Praze.
Cenné nástěnné malby a téměř ve všech místnostech malované trámové stropy jsou v tak dobrém stavu díky nařízení Josefa II., podle kterého musely být kvůli častým požárům podbity rákosem a omítnuty.

Martinský palác

Martinský palác

V roce 1967- 1973 byl palác rekonstruován podle plánu, který zpracoval architekt Zdeněk Hölzel. Projekt byl zhotoven pro Útvar hlavního architekta města Prahy. Při této rekonstrukci došlo částečně k přestavbě paláce. Dále pak byly konzervovány renesanční a raně barokní části, klenby, malované trámové podhledy, freskové a sgrafitové výzdoby. Přistoupilo se také k rekonstrukci hlavního sálu, při které bylo přihlédnuto k zachovaným kresbám z náčrtníku Felixe Weitenwebera (avšak pouze proporční desková dispozice). Nové dlažby byly vyrobeny z vračanského vápence a z mramoru. Na dvůr byl použit trachyte. Dochovala se zde i kašna od sochaře Josefa Vitvara, která je ponechána v původním stavu. V Konírně a přilehlém prostoru se uplatnily osvětlovací skleněné plastiky od sklářského výtvarníka René Roubíčka, jež jsou dnes uloženy v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze.

Svatby v Martinském paláci

Martinský palác

Exkluzivní možnost uspořádat svatbu v historických kulisách paláce v sousedství Pražského hradu. Možnost využít nádvoří s fontánou, velký sál, jehož součástí je kaple s biblickými malbami, sál – konírna, množství salonků s malovanými trámovými stropy. Celý palác má neopakovatelnou atmosféru. Vy i Vaši blízcí zde máte možnost strávit den, na který se nezapomíná!
Svatební hostina v Martinickém paláci může probíhat na nádvoří, v konírně, nebo ve velkém sále, k dispozici pro Vás budou i menší salónky k odpočinku. Martinický palác nabízí jedinečnou možnost strávit celý den.

Rádi Vám zprostředkujeme vše, co udělá z Vašeho dne jedinečnou a bezstarostnou událost.
Představte si, příjezd historickými vozy na nádvoří paláce, welcome drink, obřad v sále, nebo zahradě paláce s živou hudbou a po něm pohoštění pro Vaše hosty, zatímco se budete fotit v našich exkluzivních interiérech.
Svatební hostina v Martinickém paláci může probíhat na nádvoří  nebo v sále, k dispozici pro Vás budou i menší salónky k odpočinku.

Martinský palác

Webové stránky místa na svatbu

https://martinickypalac.cz/

Další místa pro vaši svatbu zde.

Farma Michael

Farma Michael na tvrzi Nedvězí

je romantické místo nedaleko slapské přehrady vhodné pro luxusní svatbu v panenské přírodě. V jejím areálu najdete i kvalitní ubytování a spoustu dalších aktivit. Proto doporučujeme užít si toto místo na delší čas než jen na jeden svatební den.

Farma se nachází v prostředí romantické přírody. Navíc je koncipována jako tvrz. Což znamená, že je oddělena od okolního světa. Proto si můžete užít nejen svatební den v naprostém klidu jen v okruhu svých nejbližších. Farma se exkluzivně pronajímá jen na hromadné akce. Opakovaně zde probíhají semináře renomovaných společností, konají se zde důvěrná diplomatická jednání atd. Luxusní svatby zde mají významné světové a české celebrity, světoznámý pilot formule 1, první Miss Československa Ivana Christová, Miss World Tatjana Kuchařová, hokejisté z NHL atd. Režisér Juraj Jakubisko si právě pro svoji jedinečnost vybral farmu k sepsání scénáře k filmu Bathory. Režisér Pavel Němec se zde několikrát setkal se svými přáteli Václavem Havlem a Pavlem Landovským.

Farma Michael

Farma Michael

Farmy Michael není otevřena pro veřejnost, aby bylo zajištěno dokonalé soukromí hostů. Pokud byste si ji chtěli prohlédnout, je třeba předchozí domluva. Své krédo vyjadřuje majitel farmy Michal Štěpánek slovy:

„Tady za hradbami tvrze se snažím pro své hosty vytvořit takové pohodlí, aby zde našli harmonii a dokonalý azyl.”

Kapacita vnitřních společenských prostor je až 300 osob a zahradní plochy pojmou přibližně dalších 200 lidí. Ubytování je možné až pro 130 hostů s možností externího ubytování pro další hosty. Svatba v přírodě na farmě nedaleko Slapské přehrady je ideální pro všechny snoubence.

Farma Michael

nabízí i mnohé další aktivity v prostředí nádherné krajiny. Proto doporučujeme strávit zde delší čas. V letních měsících je to samozřejmě koupání v nedaleké slapské přehradě, která je vyhledávanou rekreační oblastí. Můžete však využít i bazén přímo na farmě. Dominantou jsou ale zdejší stáje s možností vyjížďky. Na vlastní kůži tak poznáte, proč se říká, že nejhezčí je svět z koňského sedla. Milovníci golfu zde naleznou prvotřídní tréninkové hřiště pro zkušené hráče,
ale i pro začátečníky. Dále můžete využít wellnes,posilovnu nebo kurty pro tenis, volejbal nebo nohejbal.

Farma Michael - dvůr

Farma Michael – dvůr

Samotnou kapitolou by mohl být úžasný gastronomický zážitek od zdejších špičkových kuchařů. Pro všechny věci v tomto blogu vypsané obdržela farma Michael ocenění Farma roku 2015 a Svatební místo roku v roce 2017.

Farma Michael - letecký pohled

Farma Michael – letecký pohled

Webové stránky místa na svatbu

https://farmamichael.cz/

Další místa pro vaši svatbu zde.

 

Barešův ranč

Barešův ranč je opravdu jedinečné místo pro Vaši svatbu. Zvláště, jestliže jste romanticky založeniDominantou areálu je indiánský stan s otevřeným ohništěm. Součástí areálu je rybník Jaroušek, ustájení poníků a koní a výběh chovu farmové zvěře, kde uvidíte bizony, jeleny evropské, daňky nebo muflony. V rybníku chováme kapry, candáty, úhoře, štiky, jesetery, amury, líny nebo pstruhy. To opravdu jinde v Čechách neuvidíte.

Barešův ranč se nachází 800 m za obcí Lužec nad Cidlinou ve východních Čechách. Ač není příliš vzdálen od menších měst Chlumec nad Cidlinou a Nový Bydžov, zaručí Vám dokonalé splynutí s přírodou. Je umístěn na samotě, mimo civilizaci. Díky stylizaci si můžete připadat jak v severní Americe z období divokého západu. Romantika zaručena!

Ubytování je zajištěno ve srubových dřevěných chatkách. Pro ubytované hosty je k dispozici venkovní plavecký bazén s lehátky, půjčovna kol a další sportovní aktivity. Mezi ně patří rybolov, projížďky na koních a ponících, jízdu kočárem, prohlídku výběhu chovu farmové zvěře, lukostřelbu. K projížďkám na rybníku Jaroušek jsou připraveny dvě pramice s vesly. V provozu také ruské kuželky, stolní fotbal a automat na šipky. Malí návštěvníci využijí dětské hřiště se skluzavkami, pískovištěm a trampolínou.

Barešův ranč - Indiánský stan

Barešův ranč – Indiánský stan

Ve stylové restauraci se zahrádkou můžete ochutnat speciality z čerstvého hovězího masa z vlastního chovu pana Bareše. Na břehu rybníka je grill s terasou. Součástí Barešova ranče je rybník Jaroušek o rozloze 3 ha. Průměrná hloubka rybníka je 2 metry. Při rybaření můžete vytáhnout kapra, candáta, úhoře, štiku, jesetera, amura, lína nebo pstruha. Přímo v areálu je vedle indiánského teepee výběh a ustájení poníků. Děti budou nadšené jízdou v sedle poníka, doprovod je provede po celém areálu Barešova ranče.  Na ranči si můžete také objednat jízdu kočárem s párem lipických koní.

Naprosto unikátní je chov farmové zvěře. Výběh chovu farmové zvěře se rozkládá na 30 hektarech pozemků a navazuje bezprostředně na areál Barešova ranče. Procházka podél výběhu je nejen pro děti velkým zážitkem. Ve výběhu uvidíte několik bizonů, početná stáda jelenů evropských, daňků nebo muflonů, pávy, divoké krocany, perličky. Když budete mít štěstí, bude Vás od Bizona amerického, největšího savce amerického kontinentu, dělit pouze kovový plot.

Barešův Ranč je malebné místo s množstvím unikátních atrakcí. Proto Vám doporučujeme, strávit zde alespoň svatební víkend nebo i delší čas, který vám nahradí líbánky.

Barešův ranč

Webové stránky místa na svatbu

Farma Heroutice

Farma Heroutice je svěla volba pro všechny, kdy milují přirodu a romantiku. Nachází se nedaleko obce Neveklov v okrese Benešov. Je snadno dostupná, zejména pro pražany, kterří vytvařejí trchu přetlak na pěkná svatební místa. I farmu Heroutice je třeba rezervovat až rok dopředu. Nabízí ubytování až pro stovku hostů. Navíc se jedná o koňskou farmu a místo, kde se věnují koňské drezůře. Proto je ideálním stávit na farmě celý svatební víkend.

Něco z historie Farmy Heroutice

Farma Heroutice je nádherné místo na samotě u lesa, ideální pro konání firemních, či soukromých akcí a krásných svateb v čistě rodinném prostředí na celý víkend. Má bohatou historii sahající až do 14tého století za panování krále Karla IV. Dramatické chvíle byly zejména v období 17tého století, kdy za 30leté války byla zpustošena a v období druhé světové války, kdy zde bylo cvičiště vojsk SS. Současný rozmach započal po sametové revoluci v roce 1991, kdy byla předělána na farmu s chovem koní. Jako svatební místo byla koncipována až v roce 2017, proto je to místo relativně nové, „nevybydlené“.  Ocení ho zejména milovníci klidu a krásné přírody.

Mezi lesem a rybníkem zde naleznete zahradu s altánem a slavobránou, pískoviště, trampolínu, ohniště, velkokapacitní pergolu v rustikálním stylu z kamene a dřevěného masivu o ploše 250 m2, kryté místo pro gril a catering, letní kuchyň, až šest dalších posezení, toalety a rybník s molem. Prostor doplňují tři nově vybudované apartmány, s výhledem na rybník, které příjemně rozšířili kapacitu ubytování.

Heroutice-svatba

Místo na svatbu Farma Heroutice

Ač jako místo na svatbu nebo firemní akce funguje farma relativně krátce, rychle si získala velkou oblibu. Nabízí kromě krásné přírody i špičkový servis. Můžete si objednat svatbu na klíč včetně cateringu,fotografa i hudební produkce. Problém není ani květinová výzdoba. Pokud důvěřujete svým zdrojům i to samozřejmě lze. Vybrat si můžete z 3 obřadních míst. Zvolit lze zahradní altán, slavobránu anebo molo na rybníku. Pokud strávíte v Herouticích celý víkend, nabízí se i výlet do nedalekého, poněkud kontroverzního, Čapího hnízda.

Farma Heroutice si rozhodně zaslouží Vaší pozornost, pokud uvažujete o originálním místě v krásné přírodě pro Vaši svatbu. Výhodou je dobrá dostupnost z hlavního města a i možnost ubytování.

Statek u Škodů

Statek u Škodů nabízí nevídaný benefit, který jinde jen tak nenajdete. Moderní, zrekonstruovaný statek v malebném vesnickém prostředí, přesto de facto stále v Praze. Zdá se Vám to trochu nelogické? Hned Vám vysvětlím, že tomu tak není.

Statek u Škodů totiž leží v obci Sibřina, což je první vesnice za Újezdem nad Lesy, který je ještě součástí Prahy. Vesnice Sibřina je ve spádu pražské MHD ze stanic metra Skalka a Černý most. Řekněte sami, kolik je vesnických míst vhodných na svatbu, kam dojedete pražskou MHD?

Statek u Škodů

Kromě skvělé dostupnosti pro pražany nabízí statek i mnoho dalších důvodů, proč zde pořádat Vaší svatební hostinu. Je zde připraveno luxusní ubytování, přímo v areálu statku. Pokoje jsou vybaveny novým dřevěným nábytkem. Pro milovníky starých časů máme i pokoje starožitné. Všechny jsou vybaveny sociálním zařízením.

V objektu se nachází velká meditační místnost, společenské prostory, bar, vinný sklípek a spousty místa k venkovnímu posezení. Proto Vás nezaskočí ani případná nepřízeň počasí.

 

K dispozici je zahrada s jezírkem, rybníčkem a domácím zvířectvem o rozloze 1,3 ha. Ze zahrady je výhled do zeleně, pole, potůček, úvoz se stromořadím, lesík. A Praha opravdu za humny….Pořád ještě váháte, kde uspořádat Vaší svatbu.

Statek u Škodů

Statek u Škodů

 

Více o tomto místě najdete zde:

Další místa na vaši svatbu zde:

Restaurace Bastion

Restaurace Bastion je místo určené pro výjimečné gastronomické zážitky, které vás uchvátí nejenom výjimečným pohledem na Prahu, ale je i příjemným prostředím. Krásné místo na obřad i hostinu v centru Prahy kousek od Vyšehradu.

Historický bastion (výstupek v opevnění), po němž nese restaurant jméno, vznikl při budování jižní historické části Nového Města pražského budovaného Karlem IV. (1348)

Bastion restaurant

Restaurace Bastion

BASTION PRAGUE RESTAURANT

je ideálním místem pro firemní klientelu s možností pořádání večírků, prezentací, tiskových konferencí a pracovních setkání. Dále je možno využít prostory zahrady (3 000 metrů) na pořádání svateb, rautů, módních přehlídek a dalších společenských akcí.

Luxusní designová restaurace Bastion vás dostane nejen svou výbornou českou a mezinárodní kuchyní, ale i nádherným výhledem na Vyšehrad, Petřínskou rozhlednu a další historické budovy a kostely. Kvality restaurace potvrzuje i ocenění Czech Gastronomy Awards.

Restaurace se nachází na historickém bastionu, který vznikl ve 14. století při budování hradeb Nového Města panovníkem Karlem IV. Čeká vás tu pestré menu plné čerstvých sezónních surovin. K mání je také víc než 100 druhů vín z českých a zahraničních vinařství.

Restaurant Bastion

Restaurant Bastion

Team restaurace Bastion

Šéfkuchařem Bastionu je Radek Příhonský, který sbíral zkušenosti po celém světě od Itálie přes Londýn až po Jakartu. Francouzské kuchyni se učil ve vyhlášeném podniku La Viegre, který patří mezi 10 nejprestižnějších restaurací v Jihoafrické republice. Na kontě má spoustu ocenění z domácích a mezinárodních soutěží. Pyšní se i čestným uznání Jižní Karolíny.

Originalita prostředí s úchvatným a jedinečným výhledem na protější siluetu Vyšehradu, Petřínskou rozhlednu a desítky historických budov, kostelů a jiných kulturních památek nabízí hostům trochu jiný gastronomický zážitek, než návštěva klasické restaurace.

O Vaše chutě se postará tým prvotřídních kuchařů, kteří sestavují sezónní menu z české i mezinárodní kuchyně, úžasných salátů, domácích těstovin a v neposlední řadě denní nabídkou čerstvých ryb. Ve vinném lístku najdete rozsáhlý výběr ze sta druhů vín a šampaňských, které pocházejí jak ze zahraničních, tak i tuzemských renomovaných vinařství. Na baru nabízí pestrou škálu vybraného alkoholu a premiérových drinků jako rumů, whisek, cognacu a ovocných likérů či destilátů. O Vaši spokojenost se stará vyškolený personál včetně profesionálního sommeliéra a baristy.

BASTION PRAGUE RESTAURANT je ideálním místem i pro firemní klientelu s možností pořádání večírků, prezentací, tiskových konferencí a pracovních setkání. Dále je možno využít prostory zahrady (3 000 metrů) na pořádání svateb, rautů, módních přehlídek a dalších společenských akcí.

svatba Bastion

svatba Bastion

Více o tomto místě najdete zde:

Další místa na vaši svatbu zde:

©2024 Místa na svatbu